PAOK: “Maqedonia, një dhe e vetme dhe është këtu”
Ekipi futbollistik grek PAOK mund të përfundoj në organet disiplinuese ne UEFA pasi tifozët e këti1j ekipi kanë shpërndarë mesazh me përmbajtje politike në ndeshjen e sotme kundër Ajaxit në stadiumin “Tumba” në Selanik.

Në rreshtin e parë tifozët shpalosën një transparent ku ishte shkruar “Maqedonia është një dhe e vetme dhe është këtu.
Shtuar më 07/08/2019, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori