Panik në Ohër, ballkone të shkatërruara, mure të plasaritura e rafte të rrëzuara (FOTO LAJM)

Tek qytetarët e Ohrit po mbizotëron paniku pas tërmetit prej 5 ballësh që përfshiu qytetin rreth orës 13:18.

Drithjet e shumta rrëzuan ballkone, shkaktuan carje nëpër mure si dhe rrëzuar raftet e dyqaneve në qytet.
Shtuar më 03/07/2017, ora 16:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori