Pamje nga arrestimi i dy personave nga incidenti në Butel (VIDEO)
Sot rreth orës 10 në qendrën e votimit në shkollën fillore “Petar Zdravkovski Penko” në Komunën e Butelit, janë përleshur dy persona.

Rrahja ka ndodhur brenda shkollës, ndërsa ka reaguar edhe policia.

Policia ka arrestuar të dyshuarit dhe tani votimi po zhvillohet normalisht dhe pa pengesa. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2017, ora 11:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori