Pamje nga aksioni i sotëm policor (VIDEO)
Në aksionin e sotëm policor në Shkup, Kumanovë dhe qytete të tjera janë arrestuar 12 persona.

Siç bëhet e ditur, është marrë urdhër për zbatimin e procedurës hetuese kundër 12 personave, të arrestuar mëngjesin e sotëm sotëm.

Më sipër mund të shihni pamjet e aksionit të sotëm të publikuara nga MPB. /albeu.com/

Shtuar më 08/10/2015, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori