Pamje nga 9 maji në Lagjen e Trimave: Polici maqedonas e shan nga nëna shqiptarin e arrestuar (VIDEO)
Pamje nga aksioni policor në Kumanovë që është publikuar në “YouTube”, sjell edhe një moment skandaloz.

Gjatë arrestimit të njërit prej pjesëtarëve të grupit të Kumanovës, dëgjohen ofendime të shara vulgare prej një polici ndaj pjesëtarëve të grupit të Kumanovës.

“Lidhe, he nënën ….”, dëgjohet fjalori i pistë i njërit prej policëve.

Këtë pjesë të videos që përmban të sharat e policit maqedonas, mund ta përcillni nga minuta 1:20 sekonda deri në minutën 1:40 sekonda.

Aksioni policor në Kumanovë ndodhi më 9 dhe 10 maj, kur ministre e punëve të brendshme ishte Gordana Jankullovska dhe Sasho Mijallkov shef i shërbimit sekret DSK. /albeu.com/

Shtuar më 20/07/2017, ora 21:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori