Osmani: Sllupçani legjendar është me LSDM-në
Kandidati i LSDM-së për kryetar komune në Likovë, Hadi Osmani, thotë se me LSDM-në fshati i tij i lindjes Sllupçani vetëm se do të jetë edhe më i fortë.

Sllupcani legjendar, asnjehere nuk eshte dorrezuar e as tani nuk dorrezohet. Sllupcani me LSDM-ne vetem po institucionalizohet, Sllupcani po behet shtet dhe shteti behet Sllupcan”, ka shkruar Osmani. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2017, ora 22:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori