Opozita sot publikon një skandal të Zaevit
Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në profilin e tij në Facebook ka paralajmëruar se në orën 13 do të publikojë skandal të ri për kriminalitetin e pushtetit.

Ai ka thënë se fytyra e vërtetë e pushtetit është ajo e përmbushur me skandale.

“Jeta erdhi vetëm për disa derisa të tjerët po e mbijetojnë më të vështirën. Sot do të publikoj skandal të ri për mënyrat dhe metodat me të cilat punon pushteti. Na ndiqni në orën 13”, ka publikuar Mickoski.


Shtuar më 08/05/2018, ora 11:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori