Ohri mes 10 vendeve më të bukura për t'u vizituar në vitin 2017
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
"Lonely Planet" ka shpallur një listë të dhjetë qyteteve të botës të cilat i'a vlen që të vizitohen në vitin 2017">2017.

Qyteti i Ohrit ndodhet i pesti në këtë listë, shkruan "The Independent".

Në vendin e parë të kësaj liste është qyteti Bordeaux në Francë, i pasuar nga Cape Town në Afrikën e Jugut.

Në vendin e tretë është Los Angeles, ndërsa në vendin e katërt Merida nga Meksika./Telegrafi/
Shtuar më 26/10/2016, ora 19:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori