Nuk ndalet moti me reshje dhe bubullima
Vazhdon moti i keq dhe me reshje shiu lokale në të gjithë territorin e Maqedonisë.

Pasdite pritet që të ketë më tepër reshje shiu.

Temperaturat do të lëvizin nga 20 gradë në 26 gradë celcius.

Edhe në Shkup temparaturat pritet të variojnë në këtë interval temperaturash. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori