Nuk ndalen reshjet dhe moti i keq
Moti në të gjithë territorin e Maqedonisë pritet të jetë me reshje shiu dhe me vranësira lokale të paqëndrueshme.

Ndërsa, pasditja pritet të jetë me shi dhe me bubullima.

Në Shkup temperatura do të luhatet diku tek 24 gradë celcius.

Moti i keq dhe i luhatshëm pritet të mbajë deri ditën e mërkurë. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori