Nuk ka më pritje të gjata në vendkalimet kufitare të Maqedonisë
vendkalimet kufitare sot pasdite nuk ka pritjegjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Nuk ka pritjegjata as në vendkalimin kufitar Deve Bair, në kufirin Maqedoni-Bullgari, ku në orët e paraditës për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, kishte pritje deri më 1 orë, informojnë nga LAMM.

Komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet në rrugë të thata dhe pa ndërprerje. /albeu.com/


Shtuar më 21/10/2017, ora 19:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori