Nuk e gjetën në shtëpi, Gruevski niset vetë për në burg
Jozyrtarisht vendimi gjyqësor i është dhënë vetë ish-kryeministrit Nikolla Gruevskit, që nënkupton se ai duhet sa më shpejt të paraqitet në burgun e Shutkës, për të vuajtur denimin, njofton Alsat-M.

Ekipet televizive që deri para pak kohe ishin të pranishëm tani do të kthehen për të ndjekur ngjarjen nga afër.

Në opinion po spekulohet se megjithatë, Nikolla Gruevski ka vendosur që vetë të paraqitet për të evituar ndjeken policore dhe masat që duheshin të ndërmereshin kundër tij, në rast se nuk do të ishte paraqitur sonte në burgun e Shutkës.
Shtuar më 10/11/2018, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori