Nuk duroi ndarjen, shkupjani merr armën dhe shkon në market
Një incidet i armatosur ka ndodhur sot rreth orës 14 e 30 minuta në super marketin “Kipper”, që ndodhet në rrugën “Kemal Sejfulla" në Shkup.

Të punësuarit në këtë market kanë raportuar se është gjuajtu me armë zjarri në drejtim të të punësuarës G.A, në këtë market nga ana e personit me inicialet A.SH, i cili pastaj është larguar në drejtim të panjohur, sipas tyre të dy më herët kanë qenë në lidhje dashurie,thonë nga MPB-ja.

Policia po punon në kapjen dhe zbardhjen e plotë të rastit.


Shtuar më 13/04/2018, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori