"Nëse nuk pranohet Platforma e shqiptarëve shkojmë në zgjedhje të reja"
Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar mremjen e sotme gjatë intervistën në emisionin “Click Plus” se në qoftë se nuk pranohet Platforma e shqiptarëve, vendi do të shkojë në zgjedhje të reja.

Ai ka qenë i vendosur në intervistë duke theksuar se nëse nuk pranohet platforma e përbashkët e partive shqiptare, nuk do të ketë qeveri të re dhe se vendi do të shkojë në zgjedhje të reja.

Nëse partitë maqedonase nga cili do subjekt nuk e pranojnë platformën e përbashkët shqiptare, atëherë vendi shkon në zgjedhje të reja”, theksoi Ahmeti. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 23:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori