Njëzetë persona rrahin dy të mitur në Shkup
Një rast tjetër rrahje brutale ka ndodhur në Shkup.

Në afërsi të urës “Goce Dellcev”, mbrëmë rreth orës 21.30, kusherinjtë Sh.Sh dhe F.A të moshës 14 vjecare, të shoqëruar me tre vajza të moshës 14-15 vjecare, ne një moment iu është afruar një mashkull, i cili pas vetes ka marrë edhe 20 persona të tjerë, duke sulmuar të parët.

Kushërinjtë janë dërguar në spital për kurim, si pasojë e plagëve.

Policia ka marrë masa për ta zbardhur ngjarjen. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori