Një person bie në ujërat e Liqenit të Ohrit
Pëlqej
Sot rreth orës 14 në ujërat e LiqenitOhrit, në pjesën mes Peshtanit dhe Gradishtes, me shenja jete është nxjerrë personi K.K nga Shkupi, përcjell Telegraf.

Me makinën e ndihmës së shpejtë është dërguar në Qendrën Medicinale në Ohër, nga ku thanë se personi gjendet në rrezik për jetën.
Shtuar më 25/06/2017, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori