E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Një i vdekur ne një aksident në Manastir
Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmë në rrugën Manastir - Prilep, pranë fshatit Srpci.

Policia ka sqaruar se në këtë aksident janë përfshirë dy makina, njëra e tipit "fiat-punto" dhe një tjetër "reno", e ku si pasojë e përplasjes së fortë ka humbur jetën drejtuesi i fiatit, Goce T.

Mëohet se shoferi i "renos", me iniciale M.C është plagosur dhe është dërguar për mjekim në spitalin e Manastirit. /albeu.com/


Shtuar më 14/08/2014, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori