Një i vdekur në aksidentin në rrugën Strugë-Kërçovë
Një i vdekur dhe një i lënduar është bilanci i një aksidenti në të cilin janë përfshirë dy makina në rrugën Strugë-Kërçovë, në afërsi të fshatit Pesoçani.

Të dy makinat janë me targa të Ohrit.

Policia është në vendgjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit ndërsa i lënduari ëshë dërguar në Spitalin e Ohrit. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2014, ora 00:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori