Një i vdekur dhe një i plagosur nga aksidenti në aksin Shkup-Veles
Gjatë ditës së djeshme në autostradën Shkup – Veles ka ndodhur aksident komunikacioni me pasoja fatale, ku një person ka humbur jetën, ndërsa tjetri është i lënduar.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:30 kur personi K.M (33) duke drejtuar me automjetin “Fiat Punto” me tabela bullgare, ka humbur kontrollin dhe është përmbysu.

Në aksidentin e ndodhur në vendngjarje ka ndërruar jetë bashkudhëtari A.M (46).

Vozitës me lëndime është dërguan në Spitalin e Përgjithshëm në Veles.
Shtuar më 06/10/2018, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori