Nikollovski: Zaev i shmanget zgjedhjeve nga frika e humbjes
Zoran Zaev punon në skenarin për anulimin e zgjedhjeve sepse po frikësohet nga zgjedhjet dhe ka frikë të përballet me popullin, kështu deklaroi Aleksandar Nikollovski nga VMRo-DPMNE-ja.

Zoran Zaev shumë mirë e di që zgjedhjet për atë nënkuptojnë edhe fund të karrierës së tij politike, dhe më pas pason përgjegjësia. Zoran Zaev nuk dëshiron që të përballet me qytetarët.

Dëshiron ti shmanget humbjes dhe të anuloj përballjen me qytetarët për punën e tij”, deklaroi Aleksdandar Nikollovski, VMRO-DPMNE.
Shtuar më 25/12/2019, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori