Nikolla Gruevski, i dyshuar nga Prokuroria për “27 prillin”
Nuk janë vetëm 2 ish ministrat dhe ish kryetari Kuvendit për të cilët prokuroria ka hapur hetimet, po janë 5 përsona, shkruan Albeu.com

Dy personat e tjerë sipas burimeve jozyrtare janë ish-kryemintri Nikolla Gruevski dhe ish-agjenti I DSK-së Nikolla Boshkovski.

Dy të fundit mbeten akoma në arrati, Gruevski në Budapest ndërsa Boshkovski në Greqi. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori