Nikolla mbërtheu, pastaj hyr!
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryeministri Nikolla Gruevski ishte sot në sallën e Parlamentit për t'i kthyer përgjigje deputetëve në lidhje me tema të ndryshme që shqetësojnë Maqedoninë, por sapo hyri në sallë kryeministri tregoi "gatishmërinë" e tij për t'i kthyer xhevap çdo deputeti, një për një.

I kollarisur deri në grykë, por i zbërthyer poshtë, Gruevski paralajmëroi një sezon parlamentar tejet të "nxehtë" edhe pse kemi javë që jemi në stinën e vjeshtës.

Ndoshta e ka bërë edhe pa qëllim të keq, njeri është i shkreti. Rëndësi ka që herë tjetër të kontrollohet mirë para se të futet se kemi edhe zonja deputete në Kuvend si dhe miliona të tjerë që e shohin nga ekrani. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2013, ora 17:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}