Nesër zbulohet emri i kryeparlamentarit të ri të Maqedonisë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, gjatë një interviste për "24 Vesti", ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin e saj të ri dhe më pas Qeverinë e re.

"Konsultimet e partive që i dhanë nënshkrimet kreut të LSDM-së Zoran Zaevit për të marrë mandatin, po vijojnë ende. Besoj se deri të martën, para seancës konstituive do kemi edhe emrin e kryeparlamentarit.

Ka shumë spekulime për emrat kush do të jetë, por ende nuk kemi personin final", ka thënë Mançevski. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.