Nesër një pjesë e Shkupit mbetet pa ujë
Ndërprerje në furnizimin me ujë nesër nga ora 9 do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve nga rruga ” Naum Naumovski-Borçe”, në rrugën “Aminta i Tretë” afër bulevardit “Aradhat partizane”.

Siç informojnë nga Ndërmarrja Publike “Ujësjellësi dhe kanalizimi” – Shkup, ndërprerja është për shkak të defektitrrugënNaum Naumovski – Borçe” 50 në lagjen “Debar Malo”.

Banorët do të jenë pa ujë deri në sanimin e defektit. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 19:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori