Nesër festa e pavarësisë, ditë jo pune për të gjithë qytetarët në Maqedonisë së Veriut
Ministria për Punë dhe Politikë Sociale informon se nesër (e martë) është ditë jo pune për të gjithë qytetarët në vend, ditë e rëndësishme meqë festohet 8 Shtatori – Dita e pavarësisë së Maqedonisë së Veriut.

Kjo ministri i uron festën e pavarësisë, 8 shtatorin, të gjithë qytetarëve të Maqedosnisë së Veriut.
Shtuar më 07/09/2020, ora 20:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori