Nesër ditë pushimi
Ministria e Punës dhe e Politikave Sociale ka lëshuar një komunikatë për mediat, duke thënë se dita e nesërme është ditë pushimi për të gjithë qytetarët e Republikës.

Nga kjo ministri, kanë uruar Krishtlindjet për të gjithë besimtarët ortodoksë./albeu.com/

Shtuar më 06/01/2015, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori