Nëse më ndodh gjë në burg, dosjen e ka nëna ime: Boki 13 i trembet vrasjes? (FOTO LAJM)

Gazeta serbe Kurir ka publikuar deklaratën e Bokit 13 para policisë, në ditë kur u arrestuar si i dyshuar kryesor në rastin “Reket”. “Nëse më ndodh gjë në burg, faktet janë te nëna ime”, ky është titulli kryesor i gazetës serbe.

Nëse më varni dhe mundoheni ta paraqitni si vetëvrasje, nëse më rrahin, më torturoni, më frikësoni, po ju tregoj që të mos thoni se nuk e kemi ditur, askush nuk do kursehet” mësohet të ketë deklaruar Boki 13 ditën e arrestimit.
Shtuar më 10/08/2019, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori