Nedime Sallahi s'është më në rradhët e PDSH
Këshilltarja e komunës së Bërvenicës, Nedime Sallahi nuk është më në rradhët e Partisë Demokratike Shqiptare. Kjo e fundit ditën e djeshme ka marrë vendimin për ta përjashtuar nga rradhët e saj.

Në arsyetimin e vendimit, thuhet se Sallahi ka shkelur rëndë Statutin dhe nuk ka respektuar vendimet e organeve të partisë. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2013, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori