Në treg, operatori i katërt "Albafone"
Sot në Maqedoni nis nga puna operatori i katërt celular, Albafone, me moton “Fol shqip”. Një ekip i madh njerëzish profesionistë në të gjitha fushat kanë bërë shumë përpjekje që kompania të jetë gati dhe t'u shërbejë konsumatorëve me devotshmëri. Radhë të gjata njerëzish, janë parë duke pritur për t’u pajisur me numra të këtij operatori celular, që paralajmëron risi e shërbime cilësore dhe konkurrente në tregun e telefonisë celulare.
Shtuar më 11/10/2013, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori