Në Komunën e Vrapçishtit mungon flamuri shqiptar (FOTO)

Pëlqej
Në Komunën e Vrapçishtit para ndërtesës së kësaj komune nuk figuron flamuri kombëtar shqiptar, edhe pse udhëhiqet nga kryetar shqiptar.

Para ndërtesës është vendosur vetëm flamuri maqedons dhe flamuri zyrtar i komunës së Vrapçishtit, transmeton Zhurnal.

Disa nga ish pjestarët e UÇK-së, kanë dënuar ashpër rastin në fjalë se pse nuk figuron edhe flamuri kombëtar shqiptar para ndërtesës së Komunës. /albeu.com/Shtuar më 14/12/2017, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori