Në Gostivar deri në ora 10:00 dalja për të votuar është 5%
Deri në ora 10:00 në Gostivar kanë dalë 5 për qind e qytetarëve rreth 4.309 persona.

Në Listën zgjedhore për komunën e Gostivarit ka gjithsej 79.632 persona të cilët do të votojnë në 121 vendvotime.

Procesi i votimit në rrethin e dytë për zgjedhje të kryetarit të komunës ka filluar në kohë dhe zhvillohet pa pengesa. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2017, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori