“Bomba 23” e LSDM, "bomba" më e fuqishme kundër Gruevskit
LSDM publikoi "bombën" e 23 me radhë, përmes saj ajo paralajmëroi se referendumi për Qendrën tregtare më 26 mars do të jetë "bomba" më e fuqishme kundër Nikolla Gruevski.

"Akti më kriminal për komunë Qendës është projekti Shkupi 2014, pas së cilës ekziston vetë kryeministri Nikolla Gruevski", tha LSDM.

Gruevski i thotë Mile Janakievskit se ai i "larti" para se me e nxjerr konkursin ka ndryshuar pamjen e shtëpisë së oficerëve dhe nuk ëhstë ashtu siç e kanë planifikuar ata. Gruevski dhe Janakievski bisedojnë për parcelat në qendër të Shkupit.

Gruevski bisedon për objektin "Shkallët spanjolle" në qendër të Shkupit, ku bashkë me Janakievskin diskutojnë për investitorin, për mënyrën se si do të shiten dyqanet. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2015, ora 14:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori