Ndiqni LIVE "bombën 26" të LSDM-së nga Gostivari (VIDEO)
LSDM në qytetin e Gostivarit ka nisur publikimin e bombës së rradhës ku do të publikojhen materiale për të cilat thotë se dëshmojnë veprime anti ligjore dhe anti kushtetuese të krerëve të lartë shtetëror.

"Bomba" e 26-të do të transmetohet në LIVE në Portalin Albeu nëpërmjet videos së mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2015, ora 14:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori