Ndërtesa e re e Bankës Popullore përfshihet nga flakët
Ndërtesa e re e Bankës Popullore është përfshirë ditën e sotme nga flakët e një zjarri.

Komandanti i Brigadës së Zjarrfikësve të Bashkisë së Shkupit, Xvonko Tomevski, ka thënë se në shuarjen e zjarrit kanë intervenuar dy makina dhe 5 zjarrfikës dhe se zjarri është shuar.

Arsyet e zjarrit për momentin nuk bëhen të ditura. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2018, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori