Ndërron moti, freski e vranësira
Moti sot do të jetë i freskët dhe me vranësira.

Madje, në disa zona pritet të bien dhe reshje shiu lokale.

Era e fortë pritet të arrijë një shpejtësi deri në 60 kilometra në orë.

Temperaturat gjatë ditës do të lëvizin nga 21 në 31 gradë celcius. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori