Ndërron jetë kreu i komunës së Ohrit
Ndërroi jetë Kryetari i Ohrit, Prof.Dr. Jovan Stojanovski, sipas informatave ai nuk kishte ndonjë problem shëndetësorë dhe jo zyrtarisht flitet se ndërruar jetë një sulm në zemër.

Sipas informatave paraprake, ai vdiq ndërsa po dërgohej për në spitalin e përgjithshëm të Ohërit.

Mandati i tij, si kryetar i Bashkësisë së Ohrit filloi më 20 tetor 2017">2017, pasi fitoi raundin e parë të zgjedhjeve lokale në vitin 2017">2017.
Stojanovski është autor i një numri të konsiderueshëm të punimeve dhe artikujve në fushën e Marketingut, si dhe pjesëmarrjen aktive në shumë seminare, konferenca dhe kongrese vendore dhe ndërkombëtare.
Shtuar më 15/12/2018, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori