Ndërron jetë kandidati i LSDM-së për Studeniçanin
Sot ka ndërruar jetë Akija Mustafovski, kandidat i LSDM-së për kryetarkomunësStudeniçanit.

Lajmin e ka bërë të ditur nënkryetari dhe deputeti i LSDM-së Muhamed Zeqiri përmes një postimi në Facebook:

"Sot nga jeta u nda miku dhe vëllai jonë Akija Mustafovski, ishte kandidat për kryetarKomunësStudeniçanit. Allahu e shpërbleft me xhenet", ka shkruar Zeqiri.
Shtuar më 05/02/2018, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori