Ndahet nga jeta biznesmeni shqiptar, Haradinaj mesazh ngushëllimi
Nënkryetari i Shkupit dhe biznesmeni i njohur shqiptar, Enver Maliqi është ndarë nga jeta.

Biznesmeni Enver Maliqi njihet si kontribues i shumë aktiviteteve kulturore, sportive dhe humane.

Ndërkohë ka qenë kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, i cili nëpërmjet një statusi shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta, të nënkryetarit të Shkupit.

“Pikëllues lajmi për vdekjen e Enver Maliqit, nënkryetar i Shkupit. Ngushëllime për familjen, miqtë, qytetarët dhe institucionet e Bashkisë së Shkupit. U prehtë në paqe”, shkruan Haradinaj.

Shtuar më 01/12/2020, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori