Naser Ziberi takon sot kryetarët e komunave
Jemi vetëm pak ditë para zgjedhjeve dhe fushatat kanë nisur tashmë të kenë efektin e tyre në popull.

Sot më 04 korrik 2020 (e shtunë), në ora 10:00 në hapësirat e Komunës së Tetovës kandidati për kryeministër të parë shqiptar, Naser Ziberi do të realizojë takim me kryetarët e disa komunave, pas çka do të vijojnë deklarata për mediat.

Kujtojmë se idea për kyeministër të parë shqiptar ka hasur jo pak rezistencë.


Shtuar më 04/07/2020, ora 09:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori