Nafije Selmani kandidate për kryetare të Shkupit nga Lëvizja Besa
Kandidate nga Lëvizja Besa për kryetar të qytetit të Shkupit, do të jetë Nafije Selmani.

Selmani ka marrë mbështetjen absolute nga kryesia qëndrore e partisë, shkruan Zhurnal.

Sot është afati i fundit për dorëzimin e kandidaturave deri tek Komisioni Shtetëror Zgjedhor, dhe më 25 shtator do të fillojë kampanja zgjedhore.
Shtuar më 14/09/2017, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori