Në Tetovë temperaturat shkojnë -20 gradë C, ngrinë edhe dyert e lokaleve

Temperaturat e ftohta deri në -20 gradë C kanë pushtuar shumë qytete të Maqedonisë teksa për momentin ftohtë po bën në shumë vende, disa qytete dhe akse vazhdojnë të jenë të bllokuara edhe pse autoritetet punojnë në pastrimin e tyre, informon Zhurnal.

Një gjë e jashtëzakonshme po ndodh në Tetovë, ndoshta për herë të parë në këto vitet e fundit, nga i ftohti kanë ngri dyert e lokaleve, ngjarje kjo e ilustruar dhe me foto në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2017, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori