Në Podujevë i vihet zjarri një lokali
Në fshatin Gllamnik në Podujevë viktima mashkull me iniciale K, ka raportuar se disa të panjohur i kanë vënë zjarrin lokalit të tij.

Sipas policisë akoma nuk ka asnjë të dyshuar dhe as dyshime mbi motivin e ngjarjes.

Sipas policisë viktima ka shuar zjarrin, ndërsa dëmi i shkaktuar sipas viktimës është rreth 2100 euro. Nuk raportohet për të lënduar./albeu.com/Shtuar më 15/10/2016, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori