Myftiu i Shkupit pranon konfliktin me kreun e BFI-së (VIDEO)
Myftiu i Shkupit, Ibrahim Shabani
Myftiu i Shkupit Ibrahim Shabani, konfirmon konfliktin verbal me kryetarin e BFI-së Sulejman Rexhepi.

Ai thotë se Rexhepi ka përdorur sharje dhe nënçmim, që nuk i takon një udhëheqësi fetarë prandaj kërkon nga ai që të paktën të kërkoj falje. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2015, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori