Motra e gjen vëllanë të vdekur në Prilep
Një banore e Prilepit e ka gjetur të vdekur vëllanë e saj në shtëpi, ka informuar MPB.

Prokurori Publik dhe ekipi hetues nga Prilepi kanë kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar se rreth orës 23:00, M.S (46) nga lagjja Toçila të Prilepit, pasi ka mbaruar punën, ka shkuar për të vizituar vëllanë e saj T.S (50) në shtypin e tij, ku e ka gjetur të vdekur.

Mjek nga ndihma e shpejtë mjekësore ka konstatuar se vdekja ka ndodhur disa ditë më parë.

Pas urdhrit të Prokurorit Publik mbi trupin e të ndjerit do të bëhet obduksion.

Policia po ndërmerr masa për zbardhjen e ngjarjes.
Shtuar më 29/07/2017, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori