Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare dhe me erë të dobët në drejti juglindor.

Temperatura minimale do të jenë nga -3 deri 10 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të arrij 16 gradë celsius.

Në Shkup e rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 14 gradë celsius.
Shtuar më 23/11/2019, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori