Moti sot në Maqedoni
Gjatë paradites moti në Maqedoninë e Veriut do jetë me diell dhe shumë i ngrohtë, ndërsa gjatë pasdites pritet të ketë destabilizim të motit dhe të shfaqen reshje lokaleshiut.

Gjithsesi temperaturat vazhdojnë të jenë të larta, dhe sillen nga 30 deri në 38 gradë celsisus.
Shtuar më 05/07/2019, ora 07:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori