Moti sot në Maqedoni
Moti sot do të jetë me rre dhe me reshje të shiut, ndërsa në pjesët e larta dhe malore të vendit do të ketë reshje të borës. Do të fryjë erë veri-perëndimore.

Temperaturat në mëngjes do të lëvizin nga intervali 2 deri në 7 gradë celsius, ndërsa temperatura gjatë ditës do të jetë deri 8 gradë celsius.
Shtuar më 10/12/2018, ora 08:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori