Moti sot në Maqedoni
Pëlqej
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla ndërsa gjatë ditës do të fryj edhe erë e dobët jugore.

Temperatura e mëngjesit do të sillet nga 2 deri në 13 gradë celsius ndërsa ajo ditore mes 18 deri 24 gradë.

Edhe në Shkup moti do të jetë i ngjashëm me temperatura që do të lëvizin nga 8 deri 24 gradë.


Shtuar më 21/04/2018, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori