Moti sot në Maqedoni
Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë mesatare të përforcuar veriore. Pasdite priten reshje lokale shiu dhe bubullima në pjesën lindore të vendit.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 4 deri 13 gradë ndërsa ajo e ditës prej 18 deri 26 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 11 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 23 gradë Celsius.


Shtuar më 20/04/2018, ora 09:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori