Moti sot në Maqedoni
Moti sot parashikohet të jetë i ndryshueshëm dhe me periudha të diellit. Në pjesën perëndimore dhe në vendet më të larta malore do të ketë reshje të shiut.

Temperaturat ditore pritet të lëvizin prej 2 deri 9 gradë celcius. Ndërsa gjatë ditëve në vijim pritet të ngrohet moti, që do të shkaktojë edhe shkrirjen e borës


Shtuar më 05/03/2018, ora 09:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori